پێناس

ناوی یەکەم
Marco
پاشناو
Citro
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Marco Citro

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 SEA یوڤێنتوس 2 - 1 هێلاس ڤێرۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 2 - 1 تێرنانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SEB باری 3 - 1 پێروجیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 SEB ڤێنێزیا 3 - 0 پالێرمۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 SEB ئاڤێلینۆ 0 - 2 فرۆسینۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEB پالێرمۆ 1 - 1 پێسکارا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 SEB نۆڤارا 1 - 0 چێسێنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEB سپێزیا 1 - 1 تێرنانا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 SEB ئاسکۆلی 2 - 1 چێسێنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 SEB کاڕپی 1 - 1 کرێمۆنێزی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 SEB باری 0 - 4 ئێمپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 SEB پێسکارا 1 - 0 ڤێنێزیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 SEB پارما 0 - 0 چێسێنا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 3 - 1 باری 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 SEB فرۆسینۆن 1 - 1 ئاڤێلینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SEB برێشیا 1 - 2 ڤێنێزیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 SEB ئاڤێلینۆ 1 - 0 پڕۆ ڤێرسێلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEB سیتادێلا 1 - 2 کرێمۆنێزی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 SEB نۆڤارا 2 - 1 فرۆسینۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 SEB کاڕپی 1 - 3 فۆجیا کاڵچیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 SEB پالێرمۆ 3 - 3 ئێمپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 SEB پێروجیا 4 - 2 پێسکارا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 COI کرۆتۆن 2 - 1 پیاچێنزا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/05/17 SEB فرۆسینۆن 0 - 1 کاڕپی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SEB تراپانی 1 - 2 چێسێنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان