پێناس

ناوی یەکەم
Peter
پاشناو
Beardsley
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-01-61
تەمەن
57
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Newcastle upon Tyne
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
72 کگ
Peter Beardsley

کاروانی یارییکردن

No results found.

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
Newcastle United U23 01.07.2016 09.01.2018

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 17/02/17 PL2 Newcastle United U23 1 - 2 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 PL2 West Bromwich Albi… 0 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/01/17 PL2 Newcastle United U23 0 - 0 Wolves U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/01/17 PL2 Swansea City U23 3 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/01/17 PL2 Newcastle United U23 1 - 0 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/12/16 PL2 Stoke City U23 2 - 3 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/12/16 PL2 Newcastle United U23 4 - 2 Aston Villa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 PL2 Blackburn Rovers U23 0 - 2 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/11/16 PL2 Newcastle United U23 1 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 31/10/16 PL2 Newcastle United U23 2 - 0 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/10/16 PL2 Fulham U23 2 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 PL2 Wolves U23 4 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/09/16 PL2 Newcastle United U23 3 - 2 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/09/16 PL2 Brighton U23 1 - 2 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/09/16 PL2 Newcastle United U23 1 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/08/16 PL2 Aston Villa U23 4 - 0 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/08/16 PL2 West Ham United U23 3 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/08/16 PL2 Norwich City U23 0 - 3 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 29/05/93 WQE پۆڵاند 1 - 1 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/10/91 ECQ ئینگلتەرا 1 - 0 تورکیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/03/91 ECQ ئینگلتەرا 1 - 1 کۆماری ئێرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/11/90 ECQ کۆماری ئێرلاند 1 - 1 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/10/90 ECQ ئینگلتەرا 2 - 0 پۆڵاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/07/90 WOC ئیتالی 2 - 1 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/07/90 WOC ئەڵمانیای خۆرئاوا P 1 - 1 P ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/90 WOC ئینگلتەرا E 3 - 2 E کامێرون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/06/90 WOC ئینگلتەرا E 1 - 0 E بەلجیکا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/06/90 WOC ئینگلتەرا 1 - 0 میسر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/06/90 WOC ئینگلتەرا 0 - 0 هۆڵاندا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/06/90 WOC ئینگلتەرا 1 - 1 کۆماری ئێرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/06/88 EUC ئینگلتەرا 1 - 3 یو ئێس ئێس ئاڕ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/06/88 EUC ئینگلتەرا 1 - 3 هۆڵاندا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/06/88 EUC ئینگلتەرا 0 - 1 کۆماری ئێرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/11/87 ECQ یوگۆسلاڤیا 1 - 4 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/10/87 ECQ ئینگلتەرا 8 - 0 تورکیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/04/87 ECQ ئیرلاندی باکور 0 - 2 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان