پێناس

ناوی یەکەم
Ingmar
پاشناو
Oostrom
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-01-90
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Ingmar Oostrom

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 TWD ڕیجنسبورگس بۆیز 3 - 2 بارێندرێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 3 - 1 Utrecht II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 ERE گرۆنینگێن 3 - 2 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 ERE ویلیام II 2 - 1 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 ERE دی گرافشاپ 0 - 1 ئوترێخت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 EED والویجک 0 - 1 ئالێمر ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 2 دۆردرێخت x4 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 ERE هێراکلێس 0 - 2 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 EED ڕۆدا جەی سی 6 - 2 AZ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 KNB فێینورد 4 - 1 فۆرتونا سیتارد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 TWD Sparta Rotterdam II 1 - 1 Vitesse II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 3 هێراکلێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 0 برێدا ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 0 - 0 Utrecht II x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 TWD ئیجسێلمیرڤۆجێڵس 1 - 2 GVVV x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 FDB یونیۆن سان گیلۆیس 0 - 0 وێستێرلۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 EED هێلمۆند سپۆرت 0 - 2 والویجک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 ERE ڤی ڤی ڤی 3 - 2 فۆرتونا سیتارد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 EED AZ II 1 - 3 ئۆس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 ERE ئوترێخت 3 - 0 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 KNB ئێمەن 1 - 3 ODIN '59 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 EED توێنتی 1 - 0 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ERE برێدا 2 - 2 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 TWD ڕیجنسبورگس بۆیز 1 - 2 کاتویجک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان