پێناس

ناوی یەکەم
Ingmar
پاشناو
Oostrom
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-01-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Ingmar Oostrom

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 07/12/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 0 - 0 Utrecht II x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 TWD ئیجسێلمیرڤۆجێڵس 1 - 2 GVVV x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 FDB یونیۆن سان گیلۆیس 0 - 0 وێستێرلۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 EED هێلمۆند سپۆرت 0 - 2 والویجک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 ERE ڤی ڤی ڤی 3 - 2 فۆرتونا سیتارد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 EED AZ II 1 - 3 ئۆس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 ERE ئوترێخت 3 - 0 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 KNB ئێمەن 1 - 3 ODIN '59 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 EED توێنتی 1 - 0 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ERE برێدا 2 - 2 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 TWD ڕیجنسبورگس بۆیز 1 - 2 کاتویجک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 EED دۆردرێخت 3 - 1 کامبور x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 EED یۆنگ ئایاکس 0 - 3 ئێف سی ئایندهۆڤن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 KNB ئوترێخت 2 - 0 ئێم ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 KNB Westlandia 0 - 3 ڤی ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 ERE ئێکسێلسیۆر 3 - 3 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ERE ئوترێخت 1 - 2 ئێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 EED AZ II 3 - 2 گەو ئەهێد ئیگڵز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 ERE ئایندهۆڤن 6 - 1 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 EED تێلستار 2 - 0 Utrecht II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 ERE دی گرافشاپ 0 - 1 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 EED ڤۆلێندام 1 - 2 دێن بۆش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ERE ئالکمار 5 - 0 برێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 TWD GVVV 0 - 2 دی ترێفێرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان