پێناس

ناوی یەکەم
Ingmar
پاشناو
Oostrom
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-01-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Ingmar Oostrom

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 TWD GVVV 0 - 2 دی ترێفێرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ویلیام II 2 - 2 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 4 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 4 - 2 دۆردرێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE فێینورد 3 - 1 ئوترێخت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED ئۆس 1 - 4 دی گرافشاپ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE هێرنێڤین 1 - 1 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED هێلمۆند سپۆرت 2 - 3 ئێم ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 EED Utrecht II 1 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 TWD کاتویجک 6 - 1 ئێچ ئێچ سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 5 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED یۆنگ ئایاکس 4 - 0 ئێف سی ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 3 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 EED دی گرافشاپ 1 - 0 هێلمۆند سپۆرت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 4 ئوترێخت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE گرۆنینگێن 0 - 0 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 EED Utrecht II 5 - 2 والویجک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ئایاکس 3 - 1 برێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 TWD کاتویجک 2 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 2 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 EED تێلستار 2 - 1 AZ II x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE دێن هاگ 1 - 1 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 EED دێن بۆش 1 - 3 ئالێمر ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان