پێناس

ناوی یەکەم
Mick
پاشناو
McDonough
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Mick McDonough

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 0 هەدەرفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 EPL واتفۆرد 1 - 2 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 2 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 5 - 5 نۆتینگام فۆرێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 LEO ڕۆچدەیڵ 1 - 0 ئاکرینگتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 فوڵهام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL ئێڤەرتۆن 3 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 1 نۆرویچ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 1 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 EPL فوڵهام 1 - 5 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 LEC ئێڤەرتۆن P 1 - 1 P ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 EPL مانچێستەر ستی 2 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 LEC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… P 0 - 0 P لێیستەر ستی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ساوسامپتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1 - 0 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 CHA وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 1 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 1 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 EPL بێرنلی 1 - 3 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 0 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL لێیستەر ستی 0 - 2 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL بێرنلی 2 - 1 لێیستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 LET گریمسبای تاون 1 - 0 چێستەرفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 0 سوانزی ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 LEO بەری 0 - 2 ویگان ئاتلەتیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان