پێناس

ناوی یەکەم
Cleriston Clay
پاشناو
Barreto Rios
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-07-79
تەمەن
38
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
Cleriston Clay Barreto Rios

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/05/18 SEC توپی 0 - 1 لوڤێردێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ 1 - 3 پاڵمێراس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEA باهیا 1 - 0 سانتۆس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEB فۆرتالێزا 2 - 1 گوارانی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/04/18 CDB ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ 2 - 1 ساو پاولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ALA کۆروریپ 1 - 2 ئاراپیراکوێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SER سێرگیپ 0 - 1 ئیتابایانا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 CDN ناوتیکۆ 1 - 0 بۆتافۆگۆ پیبی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SER Boca Júnior 0 - 2 Lagarto 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 CDN ڤیتۆریا 3 - 3 ئەی بی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/03/18 ALA Santa Rita 1 - 3 میوریسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SER Dorense 0 - 1 سێرگیپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SER Amadense 0 - 1 کۆنفیانکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 CDN سی ئێس ئەی 1 - 1 Salgueiro 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SER Frei Paulistano 1 - 0 Lagarto 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 SER کۆنفیانکا 2 - 0 Frei Paulistano 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SER Olímpico SE 1 - 1 Dorense 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 SER Socorrense 1 - 1 Amadense 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 SER سێرگیپ 3 - 0 Boca Júnior 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SER Lagarto 1 - 2 ئیتابایانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 SER Frei Paulistano 0 - 3 سێرگیپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 CDN ترێزی 1 - 0 Cordino 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ 3 - 0 پاڵمێراس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/11/17 SEA بۆتافۆگۆ 1 - 2 ئەتلەتیکۆ گۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 SEB گوارانی 2 - 1 سی ئاڕ بڕازیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان