پێناس

ناوی یەکەم
Aleksey
پاشناو
Eskov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-09-78
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Aleksey Eskov

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 11/10/18 NAT دوورگەکانی فارۆ 0 - 3 ئازەربایجان x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL زینیت 2 - 1 کراسنۆدار x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 FNL Nizhny Novgorod 1 - 0 Zenit II x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP تۆرپێدۆ مۆسکڤا 0 - 1 دینامۆ مۆسکۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL جێنک 2 - 0 ماڵمۆ ئێف ئێف x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 FNL خیمکی 3 - 3 Baltika x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PRL ڕۆستۆڤ 1 - 1 ڕوبن کازان x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 1 دینامۆ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL سارپسبۆرگ 3 - 1 ماکابی تەل ئەڤیڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 PRL ئانژی 1 - 3 Orenburg x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL Hapoel Be'er Sheva 2 - 2 ئاپۆیل x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL تێرێک گرۆزنی 1 - 0 یێنیسێی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 0 Orenburg ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL لاسک لینز 4 - 0 لیلێستروم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 FNL تۆم تۆمسک 2 - 0 فاکێل x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/06/18 FRI ئێران 1 - 0 لیتوانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/06/18 FRI ڕوسیا 1 - 1 تورکیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 PL1 ئانژی 4 - 3 یێنیسێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 1 دینامۆ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL سکا ئینێرجیا 0 - 1 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 PRL تێرێک گرۆزنی 0 - 0 ئوراڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL Tosno 0 - 2 ئامکار پێرم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 4 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PRL کراسنۆدار 1 - 1 ئانژی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان