پێناس

ناوی یەکەم
Aleksey
پاشناو
Eskov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-09-78
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Aleksey Eskov

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 29/01/18 PRL Al Feiha 2 - 2 فەیصەلی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ئاتڵانتا 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 PRL ئانژی 4 - 0 سکا ئینێرجیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PRL تێرێک گرۆزنی 2 - 1 Ufa x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 PRL زینیت 5 - 0 Tosno x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 FRI ڕوسیا 0 - 1 ئارجێنتینا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 PRL کراسنۆدار 4 - 1 سکا ئینێرجیا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL هۆفێنهایم 3 - 1 ئیستانبوڵ بی بی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PRL ڕۆستۆڤ 0 - 1 ڕوبن کازان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 WQE ئێستوانیا 1 - 2 بۆسنیا و هێرزێگۆڤینا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE ئیسپانیا 3 - 0 ئەلبانیا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 0 ئوراڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL نیس 3 - 0 ڤیتێسی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 2 ئانژی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PRL سکا ئینێرجیا 2 - 2 تێرێک گرۆزنی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 PRL Tosno 2 - 2 ئانژی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 WQE ئیسرائیل 0 - 1 کۆماری ماکدۆنیا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ماکابی تەل ئەڤیڤ 2 - 2 ڕێیندۆرف ئاڵتاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 4 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL ئاپۆیل E 4 - 0 E ڤیتۆرول کۆنستانتا x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 PRL کراسنۆدار 2 - 0 Tosno x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 FNL Olimpiyets 0 - 0 کریلیا سۆڤێتۆڤ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 PRL زینیت 2 - 0 ئوراڵ x5 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 PRL Orenburg 2 - 1 تێرێک گرۆزنی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 0 - 0 ڕۆستۆڤ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان