پێناس

ناوی یەکەم
Nikolay
پاشناو
Bogach
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-11-76
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Nikolay Bogach

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 13/08/18 PRL ڕوبن کازان 0 - 1 زینیت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FNL فاکێل 3 - 0 شینیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/07/18 PRL کریلیا سۆڤێتۆڤ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL Spartaks Jūrmala 6 - 0 لا فیۆریتا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 FNL Chertanovo 1 - 1 ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 FNL Nizhny Novgorod 1 - 0 لوچ ڤلادیڤۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 0 ڕوبن کازان 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 0 - 0 Ufa 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL زینیت 1 - 0 ئانژی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 FNL کریلیا سۆڤێتۆڤ 5 - 1 Spartak Moskva II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 1 Tosno 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 FNL کوبان کراسنۆدار 0 - 1 Baltika 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/12/17 PRL Tosno 1 - 3 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 1 زینیت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 FNL Zenit II 1 - 2 Orenburg 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 PRL تێرێک گرۆزنی 1 - 0 ڕۆستۆڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CUP Tosno P 0 - 0 P تۆم تۆمسک 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UYL Qarabağ U19 1 - 5 Atlético Madrid U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PRL Ufa 1 - 0 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PRL کراسنۆدار 0 - 2 زینیت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP شینیک 3 - 0 ئوراڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PRL سکا ئینێرجیا 2 - 2 تێرێک گرۆزنی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 FNL سیبیر 1 - 0 تۆم تۆمسک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 PRL کراسنۆدار 2 - 0 دینامۆ مۆسکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان