پێناس

ناوی یەکەم
Aleksandr
پاشناو
Kudryavtsev
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-10-76
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Aleksandr Kudryavtsev

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/08/18 PRL Arsenal Tula 3 - 1 تێرێک گرۆزنی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 1 - 1 ڕوبن کازان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 FNL شینیک 1 - 1 Spartak Moskva II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL Trenčín 1 - 1 بودوچنۆست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 سیبیر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 PRL سسکا مۆسکۆ 6 - 0 Arsenal Tula 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 FNL ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد 4 - 2 لوچ ڤلادیڤۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL ئامکار پێرم 0 - 3 ڕوبن کازان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 PRL ئانژی 1 - 4 سپارتاک مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 PRL Arsenal Tula 2 - 2 ڕۆستۆڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 FNL کریلیا سۆڤێتۆڤ 2 - 0 Tyumen 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL Ufa 1 - 1 دینامۆ مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PRL ڕۆستۆڤ 1 - 0 Ufa 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 PRL سکا ئینێرجیا 1 - 2 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 FNL فاکێل 0 - 1 سیبیر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 PRL ئانژی 3 - 2 Arsenal Tula 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 0 ئوراڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 CUP Nizhny Novgorod P 1 - 1 P Ufa 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 FNL Volgar Astrakhan 2 - 0 Orenburg 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 FNL Spartak Moskva II 1 - 3 لوچ ڤلادیڤۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 تێرێک گرۆزنی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 PRL کراسنۆدار 1 - 1 ئامکار پێرم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1 - 0 سکا ئینێرجیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 PRL ڕۆستۆڤ 0 - 1 تێرێک گرۆزنی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/07/17 UCL ساڵزبورگ 3 - 0 هیبێرنیانز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان