پێناس

ناوی یەکەم
Espen
پاشناو
Eskås
وڵات
نۆرویج
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
Espen Eskås

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 ELI سارپسبۆرگ 1 - 1 ساندیفیۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 ELI لیلێستروم 1 - 1 بۆدو / گلیمت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 ELI سارپسبۆرگ 2 - 1 هاوگێسوند x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 UUC FYR Macedonia U17 4 - 0 Faroe Islands U17 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UUC Israel U17 4 - 1 FYR Macedonia U17 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 UUC Faroe Islands U17 0 - 6 Israel U17 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC سربیا - خوار ٢١ ساڵ 0 - 0 ئاڕمێنیای ژێر ٢١ ساڵ x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 ELI Kristiansund 5 - 1 ترۆمسە x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ELI سارپسبۆرگ 0 - 1 سترومسگۆدێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 NMC ستارت 2 - 1 بۆدو / گلیمت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 ELI لیلێستروم 1 - 0 ترۆمسە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ELI سترومسگۆدێست 1 - 2 مۆڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ڤالێرێنگا 2 - 3 ڕۆزێنبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 ELI ڕۆزێنبۆرگ 1 - 0 هاوگێسوند x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ELI ساندیفیۆرد 1 - 3 لیلێستروم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI ستارت 0 - 0 رانهێین x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL شاختیۆر 1 - 1 لێچ پۆزنان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL هافنارفیاردار 0 - 0 لاهتی x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 UEL بانانتس 1 - 2 سەرایێڤۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI بۆدو / گلیمت 2 - 2 بران x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI ستابیک 2 - 1 هاوگێسوند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 ELI سارپسبۆرگ 2 - 3 ترۆمسە x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 ELI ستارت 1 - 1 سترومسگۆدێست x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 ELI ئۆد گرێنلاند 1 - 2 Kristiansund x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI لیلێستروم 1 - 1 بران ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان