پێناس

ناوی یەکەم
Dmytro
پاشناو
Popelnytskyi
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-10-79
تەمەن
38
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
بەرزیی باڵا
178 سم
کێش
63 کگ
Dmytro Popelnytskyi

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 PEL Balkany Zorya 0 - 0 Obolon'-Brovar 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PEL Cherkaskyi Dnipro 2 - 1 Avanhard 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PEL Sumy 1 - 0 Rukh Vynnyky 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 PEL Avanhard 3 - 1 Balkany Zorya 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 PEL Rukh Vynnyky 2 - 0 Avanhard 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 PEL Helios 3 - 0 Zhemchuzhyna Odesa 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 PEL Sumy 3 - 2 Cherkaskyi Dnipro 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 PEL Rukh Vynnyky 1 - 0 ڤۆلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PEL Mykolaiv 1 - 1 Rukh Vynnyky 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP Dnipro-1 1 - 0 Hirnyk-Sport 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 PEL Hirnyk-Sport 1 - 0 Kremin' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 PEL Zhemchuzhyna Odesa 1 - 0 Kolos Kovalivka 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 PEL Desna 2 - 0 Balkany Zorya 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 PEL Helios 0 - 1 ئاڕسیناڵ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 CUP Avanhard 1 - 0 Mykolaiv 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 PEL Obolon'-Brovar 1 - 0 Cherkaskyi Dnipro 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 DRL Inhulets II 6 - 1 Metalurh Zaporizhya ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 CUP Metalist 1925 Kharkiv P 2 - 2 P Nyva Ternopil' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/06/17 PEL Poltava 2 - 2 Hirnyk-Sport 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 PEL Bukovyna 2 - 2 نافتۆڤیک ئوکرنافتا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PEL Skala Stryi 0 - 4 Sumy 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 PEL Hirnyk-Sport 1 - 1 Avanhard 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 PEL Sumy 0 - 2 لیچیڤێتس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 PEL Kolos Kovalivka 4 - 1 Ternopil' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 PEL Sumy 1 - 3 Poltava 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان