پێناس

ناوی یەکەم
Aleksey
پاشناو
Sukhoy
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-03-87
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Aleksey Sukhoy

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 2 - 1 Orenburg ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 CUP سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 ئوراڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PRL ئانژی 0 - 0 Ufa ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 CUP Orenburg 2 - 4 Arsenal Tula ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1 - 2 ئوراڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/11/18 FNL Spartak Moskva II 3 - 0 سیبیر x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 FNL Baltika 1 - 0 تۆم تۆمسک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 2 ئوراڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 4 - 1 یێنیسێی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PRL Arsenal Tula 2 - 2 Orenburg x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 CUP ڕوبن کازان 1 - 0 دینامۆ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PRL ئوراڵ 1 - 1 کریلیا سۆڤێتۆڤ x9 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 FNL Tyumen 1 - 1 فاکێل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 FNL Zenit II 1 - 1 Armavir x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 PRL ئوراڵ 2 - 1 Arsenal Tula ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Volgar Astrakhan 0 - 4 زینیت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 FNL Avangard Kursk 2 - 0 Tyumen x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 FNL Baltika 1 - 1 ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1 - 1 دینامۆ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 FNL Armavir 0 - 0 شینیک x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 PRL زینیت 0 - 0 سپارتاک مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 FNL مۆردۆڤیا سارانسک 1 - 2 Chertanovo x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL کریلیا سۆڤێتۆڤ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 FNL تۆم تۆمسک 0 - 1 Nizhny Novgorod x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان