پێناس

ناوی یەکەم
Igor
پاشناو
Fedotov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-06-76
تەمەن
42
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Igor Fedotov

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 23/09/18 FNL خیمکی 2 - 3 Armavir x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 PRL ئوراڵ 1 - 1 ڕۆستۆڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 FNL شینیک 2 - 2 Krasnodar II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/09/18 PFL ساتورن 1 - 2 Metallurg Lipetsk x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PRL ڕۆستۆڤ 1 - 1 ڕوبن کازان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 FNL سکا ئینێرجیا 0 - 0 لوچ ڤلادیڤۆستۆک x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 CUP Znamya Truda 0 - 1 Baltika x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 FNL Tyumen 1 - 1 مۆردۆڤیا سارانسک x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FNL ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد 1 - 1 Sochi x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 FNL Avangard Kursk 1 - 0 فاکێل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 PFL سۆکۆل ساراتۆڤ 2 - 1 دینامۆ بریانسک x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 FNL فاکێل 0 - 1 تۆم تۆمسک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 FNL Sochi 1 - 1 Tambov x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL Tosno 0 - 2 ئامکار پێرم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 CUP Avangard Kursk 1 - 0 شینیک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL ئامکار پێرم 0 - 3 ڕوبن کازان x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PRL Ufa 1 - 2 زینیت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 PRL سکا ئینێرجیا 0 - 3 ئوراڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 FNL فاکێل 0 - 1 Baltika x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 FNL سیبیر 2 - 0 لوچ ڤلادیڤۆستۆک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 PRL ڕوبن کازان 3 - 1 سکا ئینێرجیا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 1 زینیت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 FNL کوبان کراسنۆدار 3 - 1 Tyumen x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 FNL لوچ ڤلادیڤۆستۆک 0 - 0 Volgar Astrakhan x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 2 - 2 سسکا مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان