پێناس

ناوی یەکەم
Luis
پاشناو
Garay Evia
وڵات
پیرۆ
وڵاتی لە دایکبوون
پیرۆ
Luis Garay Evia

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 15/08/18 PRD Sport Boys 1 - 0 Deportivo Binacional x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/08/18 COS سانتا فێ 2 - 0 Rampla Juniors ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/07/18 PRD Real Garcilaso 1 - 0 Comerciantes Unidos x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 PRD مێلگار 2 - 1 Deportivo Binacional x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 PRD Sport Rosario 3 - 2 ئالیانزا لیما x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 PRD سپۆرتین کریستاڵ 1 - 0 سپۆڕت هوانکایۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 COS بۆتافۆگۆ 1 - 1 ئاوداکس ئیتالیانۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 COL دیپۆرتیڤۆ لارا 2 - 1 میۆناریۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 PRD سپۆرتین کریستاڵ 4 - 1 یونیڤێرسیداد سان م… x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 PRD UTC Cajamarca 1 - 0 ئالیانزا لیما x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 COS Sol de América 2 - 0 مێدێلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 PRD ئینتی گاس 2 - 3 Comerciantes Unidos x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 PRD ئینتی گاس 2 - 1 UTC Cajamarca x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 PRD Deportivo Binacional 0 - 0 Deportivo Municipal x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 COL دیپۆرتیڤۆ لارا 1 - 0 ئیندیپێندیێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 CLU São Paulo U20 6 - 1 Atlético Venezuela U20 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CLU Atlético Venezuela U20 0 - 3 Talleres Córdoba U20 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 PRD ئالیانزا ئاتلەتیکۆ 1 - 4 Sport Rosario x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 PRD خوان ئاوریچ 2 - 0 ئالیانزا لیما x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 PRD ئالیانزا ئاتلەتیکۆ 3 - 2 Real Garcilaso x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 PRD خوان ئاوریچ 3 - 2 سپۆڕت هوانکایۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PRD ئالیانزا لیما 2 - 1 سپۆرتین کریستاڵ x6 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 COS فلامێنگۆ 4 - 0 چاپیکۆینسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 PRD ئالیانزا ئاتلەتیکۆ 0 - 2 یونیڤێرسیتاریۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 PRD Real Garcilaso 4 - 1 ئالیانزا لیما x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان