پێناس

ناوی یەکەم
Daniel
پاشناو
Radford
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-03-86
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
Daniel Radford

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 28/10/18 MLS وایتکاپس 2 - 1 پۆڵاتلاند تیمبێرس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 MLS ئێرسکواکس 1 - 3 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 USL Sacramento Republic 3 - 1 Swope Park Rangers بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 3 - 0 وایتکاپس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 USL Indy Eleven 2 - 0 تامپا بای ڕۆودیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 MLS Minnesota United 3 - 2 پۆڵاتلاند تیمبێرس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS سیاتێل ساوندێرس 0 - 1 فێلادێلفیا یونیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS شیگاکۆ فایەر 4 - 0 ئۆرلاندۆ سیتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 USL Orange County SC 3 - 2 OKC Energy x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 MLS دالاس 4 - 2 هۆوستن داینامۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 USL Seattle Sounders II 1 - 1 Saint Louis x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 USL Phoenix Rising 4 - 0 San Antonio x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 MLS Los Angeles FC 2 - 0 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS ئێرسکواکس 1 - 1 تۆرۆنتۆ ئێف سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 1 - 2 وایتکاپس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 USL LA Galaxy II 2 - 1 Fresno FC x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS وایتکاپس 4 - 2 Minnesota United ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 USL Portland Timbers II 1 - 2 Las Vegas Lights بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 2 - 2 مۆنتێریال ئیمپاکت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 0 - 0 هۆوستن داینامۆ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS Los Angeles FC 4 - 1 ئۆرلاندۆ سیتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/07/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 2 - 2 دی سی یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/07/18 MLS وایتکاپس 0 - 1 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/06/18 MLS Minnesota United 0 - 1 دالاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/06/18 USL Orange County SC 2 - 2 Reno 1868 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان