پێناس

ناوی یەکەم
Oscar
پاشناو
Mitchell Carvalho
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-04-82
تەمەن
36
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
Oscar Mitchell Carvalho

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 05/11/18 MLS New York City 0 - 1 Atlanta United 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS نیو ئینگلاند 1 - 0 مۆنتێریال ئیمپاکت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS Atlanta United 2 - 1 شیگاکۆ فایەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 MLS فێلادێلفیا یونیۆن 5 - 1 Minnesota United 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 1 New York City 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 2 - 0 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 2 - 4 Los Angeles FC 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 CCL Portmore United 0 - 2 مۆتاگوا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 MLS نیویۆرک رب. 1 - 0 دی سی یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 0 هۆوستن داینامۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 CAC وایتکاپس 2 - 2 تۆرۆنتۆ ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 1 دی سی یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 2 - 3 دالاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 MLS دی سی یونایتد 0 - 1 نیویۆرک رب. 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 USL Ottawa Fury 2 - 0 Nashville 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 CAC Ottawa Fury 0 - 1 تۆرۆنتۆ ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 2 - 0 ئێرسکواکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS نیو ئینگلاند 0 - 0 سیاتێل ساوندێرس 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS شیگاکۆ فایەر 3 - 2 New York City 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/06/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 4 - 4 دی سی یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 0 هۆوستن داینامۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 MLS Los Angeles FC 1 - 1 دی سی یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 MLS نیو ئینگلاند 0 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 MLS شیگاکۆ فایەر 1 - 0 مۆنتێریال ئیمپاکت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 MLS نیو ئینگلاند 1 - 0 سپۆرتین کانساس ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان