پێناس

ناوی یەکەم
Jason
پاشناو
White
وڵات
ئەمریکا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
Jason White

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 12/11/18 MLS نیویۆرک رب. 3 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 MLS New York City 3 - 1 فێلادێلفیا یونیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 Minnesota United 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS دالاس 0 - 3 سپۆرتین کانساس ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/10/18 MLS دی سی یونایتد 1 - 0 تۆرۆنتۆ ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 MLS فێلادێلفیا یونیۆن 5 - 1 Minnesota United 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 1 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 5 - 3 لۆس ئانجێلێس گالاکسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 0 - 1 سیاتێل ساوندێرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS ئێرسکواکس 1 - 1 تۆرۆنتۆ ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS نیو ئینگلاند 2 - 3 فێلادێلفیا یونیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS وایتکاپس 4 - 2 Minnesota United 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS شیگاکۆ فایەر 1 - 2 تۆرۆنتۆ ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/07/18 MLS Los Angeles FC 0 - 0 پۆڵاتلاند تیمبێرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 2 - 0 سپۆرتین کانساس ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/06/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 4 - 4 دی سی یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 0 هۆوستن داینامۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/05/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 0 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 1 - 0 سیاتێل ساوندێرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 3 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 MLS Atlanta United 4 - 1 مۆنتێریال ئیمپاکت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 MLS فێلادێلفیا یونیۆن 1 - 1 ئێرسکواکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 MLS هۆوستن داینامۆ 0 - 2 نیو ئینگلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 1 دی سی یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 MLS Minnesota United 2 - 1 شیگاکۆ فایەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان