پێناس

ناوی یەکەم
Gary
پاشناو
Beswick
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Gary Beswick

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 FAC هەدەرفیڵد تاون 0 - 2 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 1 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 1 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC نیوپۆرت کاونتی 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 3 - 0 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL ساوسامپتۆن 1 - 4 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 2 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL ئێڤەرتۆن 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 UCL ئاندەرلەخت 1 - 2 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI پۆرتوگال 1 - 1 ئەمێریکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 0 - 0 بارسێلۆنا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 بارنسلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UWC Iran U17 2 - 1 مەکسیکۆ ژێر ١٧ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 UWC ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ 1 - 1 New Caledonia U17 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 UWC هوندۆراس -خوار ١٧ ساڵ 1 - 6 ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 3 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL واتفۆرد 0 - 6 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان