پێناس

ناوی یەکەم
Gary
پاشناو
Beswick
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Gary Beswick

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 22/11/17 UCL ئاندەرلەخت 1 - 2 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI پۆرتوگال 1 - 1 ئەمێریکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 0 - 0 بارسێلۆنا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 بارنسلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UWC Iran U17 2 - 1 مەکسیکۆ ژێر ١٧ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 UWC ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ 1 - 1 New Caledonia U17 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 UWC هوندۆراس -خوار ١٧ ساڵ 1 - 6 ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 3 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL واتفۆرد 0 - 6 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL پۆرتۆ 1 - 3 بێشکتاش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 0 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 1 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 UEL ڤیتۆرول کۆنستانتا 1 - 3 ساڵزبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL واتفۆرد 3 - 3 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/06/17 FRI ئوستراڵیا 0 - 4 بڕازیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/06/17 FRI دێنمارک 1 - 1 ئەڵمانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 FAC ئاڕسێناڵ 2 - 1 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 0 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 EPL میدلێسبرۆ 1 - 2 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان