پێناس

ناوی یەکەم
Adam
پاشناو
Nunn
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Adam Nunn

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 2 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 UEL ڤیتۆرول کۆنستانتا 1 - 3 ساڵزبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 0 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC ئێکسێتەر ستی 1 - 2 چارڵتۆن ئاتلەتیک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL قەبالا 1 - 2 پاناسیناکۆس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/06/17 WQE نۆرویج 1 - 1 کۆماری چیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 میدلێسبرۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 CHA ڕیدین 1 - 0 فوڵهام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 4 - 0 هاڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 ساوسامپتۆن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 2 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/04/17 EPL مانچێستەر ستی 0 - 0 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 EPL هاڵ ستی 2 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EPL میدلێسبرۆ 1 - 2 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 1 ساوسامپتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 0 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 1 ئێڤەرتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 EPL ستۆک ستی 1 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 FAC تۆتێنهام هۆتسپێر 6 - 0 میلواڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/03/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 4 - 2 ڕۆما ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 EPL ئێڤەرتۆن 2 - 0 سەندەرلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/02/17 UEL ئایاکس 1 - 0 لێگا وارشۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 FAC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/02/17 UEL Hapoel Be'er Sheva 1 - 3 بێشکتاش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان