پێناس

ناوی یەکەم
Adam
پاشناو
Nunn
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Adam Nunn

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 01/06/18 FRI فرانسا 3 - 1 ئیتالی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL سوانزی ستی 1 - 2 ستۆک ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 EPL چێڵسی 1 - 0 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EPL ساوسامپتۆن 2 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 FAC مانچێستەر یونایتد 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 2 - 1 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 1 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 1 - 2 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 FRI ئیسپانیا 6 - 1 ئارجێنتینا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 FRI سوێد 1 - 2 چێلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 EPL لیڤەرپوڵ 5 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 2 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 EPL چێڵسی 2 - 1 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 0 ستۆک ستی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 LEC ئاڕسێناڵ 0 - 3 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 2 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 FAC چێڵسی 4 - 0 هاڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 1 سوانزی ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC لیڤەرپوڵ 2 - 3 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL ئاڕسێناڵ 4 - 1 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/01/18 EPL مانچێستەر یونایتد 3 - 0 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 FAC تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 0 ویمبلێدۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان