پێناس

ناوی یەکەم
Adrian
پاشناو
Holmes
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Adrian Holmes

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/05/19 EPL کریستاڵ پاڵاس 5 - 3 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 EPL چێڵسی 3 - 0 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 EPL بێرنلی 0 - 1 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/04/19 EPL چێڵسی 2 - 2 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/04/19 LET کارلیسلی یونایتد 1 - 0 لینکۆڵن ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 EPL فوڵهام 2 - 0 ئێڤەرتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 EPL وێست هام یونایتد 0 - 2 ئێڤەرتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/03/19 LET چێڵتێنهام تاون 1 - 1 بەری 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 1 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/02/19 EPL کاردیف ستی 0 - 3 ئێڤەرتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/02/19 EPL وێست هام یونایتد 3 - 1 فوڵهام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 EPL واتفۆرد 1 - 0 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/02/19 FAC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 3 - 2 شرێوسبەری تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 EPL چێڵسی 5 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 EPL فوڵهام 4 - 2 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 FAC مانچێستەر ستی 5 - 0 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 0 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 FAC نیوکاسڵ یونایتد 1 - 1 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/01/19 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 2 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/12/18 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 EPL چێڵسی 0 - 1 لێیستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان