پێناس

ناوی یەکەم
Florian
پاشناو
Badstübner
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Florian Badstübner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 22/10/17 BUN فرێیبورگ 1 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UYL Bayern München U19 6 - 2 Celtic U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 BUN شتوتگارت 2 - 1 کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 دینامۆ درێسدێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG Augsburg II 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 2.B دارمستادت ٩٨ 4 - 3 ئاڕمینیا بیلێفیڵد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 UYL Bayern München U19 1 - 0 Anderlecht U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN فرێیبورگ 0 - 0 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 REG ١٨٦٠ میونیش 5 - 0 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Spfr. Dorfmerkingen 0 - 5 ئاڕ بی لایپزیگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 2.B هێدینهایم 2 - 1 ئێرزگێبریج x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 AUD بایێرن میونیش 0 - 2 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 3.L زویکاو 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 REG Augsburg II 2 - 0 Unterföhring x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 1 - 0 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 4 - 3 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L ئالێن 2 - 2 ماگدێبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 REG بایرێوس 0 - 3 بوخباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 BUN دارمستادت ٩٨ 3 - 0 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 0 بۆخوم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 REG Schalding-Heining 5 - 2 Garching x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN کۆڵن 2 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان