پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Büsing
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-05-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Markus Büsing

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 11/11/17 REG ئێنتراخت بڕاونشویگ II 4 - 1 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 REG Germania Egestorf 3 - 1 سانت پاولی II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 3.L ماگدێبورگ 0 - 3 ئونتەرهاچین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 REG ئاڵتۆنا ٩٣ 1 - 3 درۆچتیرسین/ئاسیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 REG شوارز-ڤیب رێهدین 3 - 1 Weiche Flensburg x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 1 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L دویسبورگ 5 - 1 زویکاو 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 2 Lupo-Martini x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 2 - 0 هانۆڤێر ٩٦ II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L فێردێر برێمن II 0 - 1 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 0 Eichede x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 3.L ئالێن 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 REG لوبێک 1 - 1 سانت پاولی II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 3.L فۆرتونا کۆڵن 1 - 0 ماینز ٠٥ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 REG Eichede 4 - 0 لێس ئێس کەی هانسا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 REG هانۆڤێر ٩٦ II 3 - 4 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/11/16 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 4 - 0 Lupo-Martini x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 REG هاڤێلسی 4 - 0 ئینتراخت نۆردیستید x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 3.L پادێربۆرن 0 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 3.L فرانکفورت 6 - 0 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 3.L هۆڵستاین کیێل 3 - 0 ماینز ٠٥ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان