پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Fritsch
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-09-90
تەمەن
26
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Fritsch

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB بۆنێر ئێس سی 2 - 6 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 2.B دویسبورگ 1 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 3.L ماگدێبورگ 3 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG پیرماسێنس 2 - 0 TSV Steinbach x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 3.L دویسبورگ 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/04/17 2.B شتوتگارت 3 - 1 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 3.L کێمنیتزەر 4 - 2 ڤێهێن ڤێیسبادێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 2.B نورنبێرگ 0 - 2 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 1 فێردێر برێمن II x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 REG هۆمبورگ 0 - 3 کۆبلێنز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 0 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 فۆرتونا کۆڵن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 4 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 REG TSV Steinbach 2 - 0 ئێلڤێرسبێرگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 3.L پرێوسێن مونستەر 3 - 0 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 1 کایزەرسلاوتێرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 3.L هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ئالێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/12/16 2.B نورنبێرگ 2 - 1 کایزەرسلاوتێرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 2.B شتوتگارت 3 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان