پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Fritsch
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-09-90
تەمەن
27
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Fritsch

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 02/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 3.L مێپن 1 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B ئینگۆلستادت 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG شتوتگارت II 2 - 2 کیکەرز ئۆفێنباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 3.L ئۆسنابروک 4 - 0 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB گرێوسەر فورس 1 - 3 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 2 - 1 Schott Mainz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B هێدینهایم 3 - 5 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG شتوتگارت II 2 - 1 کۆبلێنز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2 - 1 هاڵیشێر ئێف سی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B بۆخوم 2 - 0 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 3.L زویکاو 3 - 1 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 2.B نورنبێرگ 0 - 1 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 3.L ئونتەرهاچین 4 - 2 کێمنیتزەر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG شتوتگارت II 0 - 0 ئێلڤێرسبێرگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB بۆنێر ئێس سی 2 - 6 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 2.B دویسبورگ 1 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 3.L ماگدێبورگ 3 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان