پێناس

ناوی یەکەم
Mehdi
پاشناو
Seyedali
وڵات
ئێران
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
Mehdi Seyedali

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 20/11/17 PPR Siah Jamegan 0 - 0 ئیستیقلال x7 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 PPR زوب ئاهان 1 - 1 سەیپا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 فولاد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 PPR سێپەهام 1 - 1 Pars Jam Bushehr x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/07/17 PPR نەفت تەهران 2 - 1 Sepidrood Rasht x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 PPR سەیپا 1 - 0 Machine Sazi x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 PPR Padideh Khorasan 0 - 1 تراکتۆر تابریز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 PPR پێرسێپۆلیس 2 - 0 پەیکان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 3 Padideh Khorasan x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/01/17 PPR Machine Sazi 0 - 0 فولاد x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/12/16 PPR نەفت تەهران 0 - 2 تراکتۆر تابریز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/12/16 PPR سابا قوم 0 - 2 ئیستیقلال x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/10/16 PPR سێپەهام 2 - 1 Siah Jamegan x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/08/16 PPR پێرسێپۆلیس 1 - 1 فولاد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/04/16 PPR ئیستیقلالی ئەحفاز 0 - 2 پێرسێپۆلیس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 PPR فولاد 0 - 0 سابا قوم x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/02/16 PPR Esteghlal Khuzestan 1 - 1 تراکتۆر تابریز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/01/16 PPR نەفت تەهران 1 - 2 Siah Jamegan x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/12/15 PPR Gostaresh Foolad T… 1 - 1 فولاد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/10/15 PPR سابا قوم 2 - 1 تراکتۆر تابریز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/10/15 PPR Padideh Khorasan 1 - 1 ئیستیقلال x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/08/15 PPR زوب ئاهان 0 - 0 ئیستیقلالی ئەحفاز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/08/15 PPR Padideh Khorasan 1 - 1 فولاد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان