پێناس

ناوی یەکەم
Mehdi
پاشناو
Seyedali
وڵات
ئێران
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
Mehdi Seyedali

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 30/08/18 PPR فولاد 1 - 2 سەیپا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 PPR ئیستیقلال 3 - 0 تراکتۆر تابریز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 PPR Nassaji Mazandaran 0 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 PPR پێرسێپۆلیس 3 - 0 Sepidrood Rasht x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 PPR فولاد 1 - 1 زوب ئاهان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 PPR Esteghlal Khuzestan 1 - 2 Machine Sazi x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 PPR نەفت تەهران 1 - 2 ئیستیقلال x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 PPR Pars Jam Bushehr 0 - 0 سەیپا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 PPR Siah Jamegan 0 - 0 تراکتۆر تابریز x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 PPR Esteghlal Khuzestan 0 - 3 ئیستیقلال x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 PPR سەیپا 1 - 0 پەیکان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/11/17 PPR فولاد 2 - 1 Sepidrood Rasht x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PPR Siah Jamegan 0 - 0 ئیستیقلال x7 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 PPR زوب ئاهان 1 - 1 سەیپا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 فولاد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 PPR سێپەهام 1 - 1 Pars Jam Bushehr x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/07/17 PPR نەفت تەهران 2 - 1 Sepidrood Rasht x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 PPR سەیپا 1 - 0 Machine Sazi Tabriz x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 PPR Padideh Khorasan 0 - 1 تراکتۆر تابریز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 PPR پێرسێپۆلیس 2 - 0 پەیکان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 3 Padideh Khorasan x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/01/17 PPR Machine Sazi Tabriz 0 - 0 فولاد x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/12/16 PPR نەفت تەهران 0 - 2 تراکتۆر تابریز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/12/16 PPR سابا قوم 0 - 2 ئیستیقلال x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/10/16 PPR سێپەهام 2 - 1 Siah Jamegan x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان