پێناس

ناوی یەکەم
Axel
پاشناو
Martin
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-03-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Axel Martin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 14/12/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 فۆرتونا کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 REG Weiche Flensburg 4 - 0 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG ئۆڵدینبێرگ 0 - 0 هامبورگێر ئێس ڤی II x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 3.L کارڵسروهەر 3 - 2 ١٨٦٠ میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لوبێک x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 7 ڤێهێن ڤێیسبادێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ئوردینێن 0 - 2 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 REG سانت پاولی II 1 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 3.L پرێوسێن مونستەر 3 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 0 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 REG لێس ئێس کەی هانسا 1 - 0 شوارز-ڤیب رێهدین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG فێردێر برێمن II 4 - 0 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG Lupo-Martini 1 - 1 درۆچتیرسین/ئاسیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 REG هاڤێلسی 1 - 1 Weiche Flensburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 2 - 4 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 REG لێس ئێس کەی هانسا 1 - 0 هاڤێلسی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 REG ئاڵتۆنا ٩٣ 3 - 1 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 REG Jeddeloh 3 - 2 ئێنتراخت بڕاونشویگ II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 REG Eutiner SV 1 - 5 سانت پاولی II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/03/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 0 - 0 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 4 - 2 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 1 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان