پێناس

ناوی یەکەم
Lee
پاشناو
Betts
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Lee Betts

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 07/06/18 FRI پۆرتوگال 3 - 0 جەزایر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/06/18 FRI فرانسا 3 - 1 ئیتالی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 FAC چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 EPL لێیستەر ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 EPL واتفۆرد 0 - 0 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 1 - 3 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL مانچێستەر ستی 2 - 3 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 FRI ئارجێنتینا 2 - 0 ئیتالی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 UCL بێشکتاش 1 - 3 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 EPL بێرنلی 2 - 1 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 FAC شێفیڵد وێنزدەی 0 - 0 سوانزی ستی 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 FAC بیرمینگهام ستی E 1 - 4 E هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL بێرنلی 1 - 1 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 1 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC لیڤەرپوڵ 2 - 3 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL وێست هام یونایتد 1 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان