پێناس

ناوی یەکەم
Lee
پاشناو
Betts
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Lee Betts

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 EPL چێڵسی 0 - 0 ئێڤەرتۆن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/11/18 UEL ڕیاڵ بێتیس 1 - 1 میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 0 فوڵهام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UCL کڵەب بروگی 1 - 1 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 LEO پێتربۆرۆ یونایتد 0 - 1 ئاکرینگتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 NAT ئێستوانیا 0 - 1 فینلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 مانچێستەر ستی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 EPL کاردیف ستی 1 - 2 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 LEC وێست هام یونایتد 8 - 0 ماکلێسفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL دینامۆ زاگرێب 4 - 1 فەنارباخچە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 4 - 2 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 NAT کۆماری چیک 1 - 2 ئۆکراین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 2 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL ئۆڵیمپیا 0 - 2 سپارتاک ترناڤا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 EPL چێڵسی 3 - 2 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/08/18 UCL سلاڤیا پراها 1 - 1 دینامۆ کیێڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 FRI پۆرتوگال 3 - 0 جەزایر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/06/18 FRI فرانسا 3 - 1 ئیتالی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 FAC چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان