پێناس

ناوی یەکەم
Charles
پاشناو
Breakspear
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Charles Breakspear

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 17/10/17 LEO ئۆکسفۆرد یونایتد 1 - 1 چارڵتۆن ئاتلەتیک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 LET کۆلچێستەر یونایتد 0 - 1 کارلیسلی یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 LET بارنێت 0 - 0 کۆڤێنتری ستی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 FLT کامبریج یونایتد 0 - 1 Southampton U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 LET ستێڤنەیج 2 - 0 پۆرت ڤەیڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 LET سویندۆن تاون 1 - 2 کۆڤێنتری ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 LET لوتۆن تاون 1 - 0 چێستەرفیڵد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA کاردیف ستی 1 - 1 شێفیڵد وێنزدەی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 0 - 3 ویگان ئاتلەتیک x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 LEO پلیمۆس ئارگیل 0 - 1 میڵتۆن کێینێس دۆنز x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 LET ویکۆمب واندێرێرز 3 - 1 فۆرێست گرین ڕۆڤەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT ستێڤنەیج 2 - 6 ئۆکسفۆرد یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LEO گیلینگام 3 - 3 سۆسێند یونایتد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC ڕیدین E 3 - 1 E میلواڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 LET کراولێی تاون 0 - 1 کامبریج یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA فوڵهام 0 - 1 شێفیڵد وێنزدەی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 FLT سویندۆن تاون 2 - 3 West Ham United U21 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 LEO ویمبلێدۆن 0 - 1 شرێوسبەری تاون x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 0 نۆرسامپتۆن تاون x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 LET کراولێی تاون 1 - 3 پۆرت ڤەیڵ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LET دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 1 - 3 ئێکسێتەر ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 3 - 2 ڕیدین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 LEO نۆرسامپتۆن تاون 1 - 1 شرێوسبەری تاون x3 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 LET کراولێی تاون 0 - 0 چێڵتێنهام تاون x7 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان