پێناس

ناوی یەکەم
Harry
پاشناو
Lennard
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Harry Lennard

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/11/17 UUC یۆنانی ژێر ٢١ ساڵ 1 - 1 کرواتیای ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA ڕیدین 3 - 1 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 1 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 2 - 1 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 1 سپۆرتین سی پی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 EPL لێیستەر ستی 1 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 FLT ئاکرینگتۆن 1 - 2 بلاکپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA میلواڵ 1 - 3 بارنسلێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕیاڵ سۆسیداد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL سوانزی ستی 1 - 2 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL لێیستەر ستی 1 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 1 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL ئایاکس 2 - 2 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/05/17 EPL چێڵسی 4 - 3 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL لێیستەر ستی 3 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 EPL میدلێسبرۆ 2 - 2 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 EPL چێڵسی 4 - 2 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان