پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Robinson
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Tim Robinson

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 LEO سکونسرۆپ یونایتد 2 - 2 ڕۆسێرهام یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA میلواڵ 1 - 0 ئاستۆن ڤیلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA ڕیدین 0 - 4 ئیپسویچ تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA بیرمینگهام ستی 2 - 1 شێفیڵد یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 کاردیف ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 0 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL واتفۆرد 1 - 2 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 LEO پۆرتسمۆس 2 - 1 ویگان ئاتلەتیک x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CHA شێفیڵد وێنزدەی 4 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 3 کوینز پارک ڕێنجەرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA هاڵ ستی 4 - 3 نۆرویچ ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 CHA لیدز یونایتد 0 - 3 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/02/18 LEO ویمبلێدۆن 0 - 3 بلاکبێرن ڕۆڤەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 CHA سەندەرلاند 3 - 3 میدلێسبرۆ x2 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 CHA بارنسلێی 1 - 2 بەرتۆن ئالبیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 FAC برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 3 - 1 کۆڤێنتری ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 CHA کاردیف ستی 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 FAC ڕۆچدەیڵ 1 - 0 میلواڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 CHA فوڵهام 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 LET لوتۆن تاون 2 - 3 ویکۆمب واندێرێرز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 CHA برێنتفۆرد 0 - 1 نۆرویچ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA فوڵهام 6 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FAC ڕیدین 3 - 0 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان