پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Robinson
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Tim Robinson

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 22/11/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 2 شێفیڵد وێنزدەی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 LEO میڵتۆن کێینێس دۆنز 1 - 1 سۆسێند یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA سەندەرلاند 2 - 2 میلواڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 4 - 0 کوینز پارک ڕێنجەرز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA هاڵ ستی 1 - 3 میدلێسبرۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 3 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC بریستۆڵ ستی 4 - 1 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 1 نۆرویچ ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 0 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 FLT پۆرتسمۆس 3 - 1 کراولێی تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA ڕیدین 1 - 2 نۆرویچ ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 5 - 2 سەندەرلاند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 2 - 1 نۆتینگام فۆرێست x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 بارنسلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA میلواڵ 1 - 0 لیدز یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 CHA فوڵهام 2 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL ساوسامپتۆن 0 - 2 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 LEO سۆسێند یونایتد 0 - 0 ڕۆچدەیڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA برێنتفۆرد 0 - 0 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC واتفۆرد 2 - 3 بریستۆڵ ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA شێفیڵد یونایتد 1 - 0 بارنسلێی x6 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA میدلێسبرۆ 2 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA کاردیف ستی 3 - 0 ئاستۆن ڤیلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان