پێناس

ناوی یەکەم
Sören
پاشناو
Storks
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Sören Storks

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB ساربورکێن E 1 - 2 E یونیۆن بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 3.L مێپن 1 - 2 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 گرێوسەر فورس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 0 - 1 هۆڵستاین کیێل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 BUN کۆڵن 4 - 3 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 2.B ١٨٦٠ میونیش 0 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 BUN هامبورگ 1 - 2 دارمستادت ٩٨ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 3.L فرانکفورت 1 - 1 ئۆسنابروک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 BUN هێرتا بەرلین 2 - 0 ئاوگسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 گرێوسەر فورس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L هۆڵستاین کیێل 2 - 0 دویسبورگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 REG Rödinghausen 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێسێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 BUN ڤێردێر برێمەن 2 - 0 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 2.B ساندهاوسێن 0 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 3 هامبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 DFB هانۆڤەر ٩٦ 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 2 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/12/16 BUN ئینگۆلستادت 1 - 2 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 1 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 BUN بایێرن میونیش 5 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان