پێناس

ناوی یەکەم
Jeroen
پاشناو
Manschot
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-11-82
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Jeroen Manschot

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 18/08/17 EED ئێم ڤی ڤی 4 - 3 گەو ئەهێد ئیگڵز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 4 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 1 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL1 هێلمۆند سپۆرت 4 - 2 ئالێمر ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 1 - 5 یۆنگ پی ئێس ڤی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 EED برێدا 4 - 1 ئۆس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 0 - 0 ڤی ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE ویلیام II 2 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 ERE دێن هاگ 4 - 3 گرۆنینگێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/04/17 ERE توێنتی 2 - 2 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 3 ئوترێخت x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 فێینورد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED برێدا 4 - 3 یۆنگ ئایاکس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED تێلستار 2 - 2 ئێمەن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 ERE ڤیتێسی 5 - 0 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 EED والویجک 5 - 2 هێلمۆند سپۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/03/17 KNB سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 EED ڤی ڤی ڤی 4 - 0 ئاکیلێس ٢٩ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/02/17 UYL PSV U19 P 1 - 1 P Benfica U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 EED ئۆس 1 - 1 دێن بۆش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 ERE ئایاکس 2 - 0 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 0 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/02/17 UYL Ajax U19 2 - 0 Juventus U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان