پێناس

ناوی یەکەم
Jeroen
پاشناو
Manschot
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-11-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Jeroen Manschot

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 ERE ڤیتێسی 1 - 2 ئێکسێلسیۆر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE گرۆنینگێن 0 - 0 دێن هاگ x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 0 توێنتی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ئوترێخت 0 - 0 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE برێدا 0 - 1 ڤی ڤی ڤی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 3 - 1 ئێم ڤی ڤی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ویلیام II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 ERE توێنتی 1 - 1 ڤیتێسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 1 ئوترێخت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 3 فۆرتونا سیتارد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 EED کامبور 2 - 2 دێن بۆش x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 2 ڤیتێسی x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 0 هێرنێڤین x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 EED والویجک 1 - 0 دۆردرێخت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 KNB فۆرتونا سیتارد 3 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE فێینورد 1 - 4 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 2 دێن هاگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 ویلیام II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE دێن هاگ 1 - 0 سپارتا ڕۆتێردام x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئاکیلێس ٢٩ 4 - 3 برێدا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 1 هێراکلێس x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 EED ڤۆلێندام 0 - 1 کامبور x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ئوترێخت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 EED ئێم ڤی ڤی 4 - 3 گەو ئەهێد ئیگڵز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان