پێناس

ناوی یەکەم
Jeroen
پاشناو
Manschot
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-11-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Jeroen Manschot

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 07/07/18 CLF ئایاکس 1 - 1 ستیوا بوخارێست x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 PL1 سپارتا ڕۆتێردام 2 - 2 دۆردرێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 3 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE ئایاکس 3 - 0 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EED هێلمۆند سپۆرت 2 - 2 والویجک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED ئۆس 2 - 3 ئێمەن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ڤی ڤی ڤی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 ERE ویلیام II 1 - 0 ڕۆدا جەی سی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 ERE ڤیتێسی 1 - 2 ئێکسێلسیۆر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE گرۆنینگێن 0 - 0 دێن هاگ x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 0 توێنتی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ئوترێخت 0 - 0 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE برێدا 0 - 1 ڤی ڤی ڤی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 3 - 1 ئێم ڤی ڤی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ویلیام II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 ERE توێنتی 1 - 1 ڤیتێسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 1 ئوترێخت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 3 فۆرتونا سیتارد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 EED کامبور 2 - 2 دێن بۆش x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 2 ڤیتێسی x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 0 هێرنێڤین x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 EED والویجک 1 - 0 دۆردرێخت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 KNB فۆرتونا سیتارد 3 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE فێینورد 1 - 4 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان