پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Bennett
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Bennett

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 03/06/18 FRI بڕازیل 2 - 0 کرواتیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 EPL سوانزی ستی 0 - 1 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 EPL مانچێستەر ستی 0 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 FAC چێڵسی 2 - 0 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 3 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 1 - 3 یوڤێنتوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL ئێڤەرتۆن 0 - 0 لیڤەرپوڵ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 CHA شێفیڵد یونایتد 1 - 1 کاردیف ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL وێست هام یونایتد 3 - 0 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 FRI نایجێریا 0 - 2 سربیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 0 - 2 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 UCL بێشکتاش 1 - 3 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 0 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 EPL مانچێستەر ستی 1 - 0 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 FAC ڕۆچدەیڵ 2 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 4 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 3 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 3 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC پێتربۆرۆ یونایتد 1 - 5 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 LEC ئاڕسێناڵ 2 - 1 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FAC سوانزی ستی 2 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان