پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Bennett
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Bennett

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 18/02/18 FAC ڕۆچدەیڵ 2 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 4 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 3 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 3 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC پێتربۆرۆ یونایتد 1 - 5 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 LEC ئاڕسێناڵ 2 - 1 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FAC سوانزی ستی 2 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC مانچێستەر ستی 4 - 1 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 3 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL بێرنلی 0 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 EPL واتفۆرد 1 - 4 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 2 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL فێینورد 2 - 1 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 0 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ئێڤەرتۆن 4 - 0 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 4 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC سوانزی ستی 0 - 2 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL چێڵسی 4 - 2 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان