پێناس

ناوی یەکەم
Richard
پاشناو
Martens
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-05-85
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Richard Martens

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 28/04/18 TWD لیس 3 - 2 ڕیجنسبورگس بۆیز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 3 - 2 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 2 هێراکلێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE دێن هاگ 2 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED یۆنگ ئایاکس 3 - 2 ئێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 EED ئێن ئی سی 2 - 1 ئۆس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED تێلستار 0 - 0 یۆنگ پی ئێس ڤی x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 EED دی گرافشاپ 1 - 0 والویجک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 EED ڤۆلێندام 1 - 0 دێن بۆش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 ERE توێنتی 2 - 2 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 3 ئێکسێلسیۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 1 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 EED دۆردرێخت 2 - 3 تێلستار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 2 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 ERE برێدا 1 - 3 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 TWD ئێکسسێلسیۆر ماسلویس 1 - 0 TEC ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ئایاکس 2 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 EED ئێن ئی سی 2 - 0 یۆنگ پی ئێس ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 3 - 1 والویجک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 TWD VVSB 3 - 1 ڕیجنسبورگس بۆیز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/01/18 EED یۆنگ ئایاکس 3 - 2 کامبور x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE ڤیتێسی 1 - 1 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 EED ڤۆلێندام 3 - 1 ئۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان