پێناس

ناوی یەکەم
Richard
پاشناو
Martens
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-05-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Richard Martens

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 4 - 2 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 1 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 2 - 2 هێلمۆند سپۆرت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 TWD سپاکێنبورگ 1 - 2 Kozakken Boys x5 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 EED Utrecht II 5 - 0 دێن بۆش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 2 - 3 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EED دی گرافشاپ 2 - 0 ئێم ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 EED یۆنگ ئایاکس 1 - 0 دۆردرێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 3 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 ERE فێینورد 8 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 ERE دێن هاگ 4 - 1 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 EED دی گرافشاپ 2 - 1 یۆنگ پی ئێس ڤی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED دێن بۆش 1 - 1 والویجک x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED ئێم ڤی ڤی 4 - 1 Utrecht II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 EED ڤۆلێندام 1 - 0 هێلمۆند سپۆرت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 0 - 3 کامبور x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 ERE دێن هاگ 1 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 2 - 0 برێدا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 ERE هێراکلێس 4 - 0 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 FDB لیوڤێن 2 - 1 لۆمێل یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 EED ئالێمر ستی 3 - 1 ئێمەن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 EED یۆنگ ئایاکس 4 - 1 والویجک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 ERE فێینورد 4 - 0 ئێن ئی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان