پێناس

ناوی یەکەم
Benjamin
پاشناو
Bläser
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-02-87
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Benjamin Bläser

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B گرێوسەر فورس 2 - 2 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 3 - 2 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 2 هاڵیشێر ئێف سی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 گرێوسەر فورس 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.B ساندهاوسێن 2 - 3 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 2 - 2 ئوردینێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L ئالێن 0 - 0 پرێوسێن مونستەر x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 2.B بۆخوم 0 - 0 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 1 کارڵسروهەر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 0 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2 - 1 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 3.L فێردێر برێمن II 0 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.B ساندهاوسێن 3 - 1 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 2.B نورنبێرگ 1 - 0 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 3 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 0 کێمنیتزەر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 2 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 2 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 2 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 2.B ئینگۆلستادت 3 - 0 هێدینهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 2.B بۆخوم 2 - 0 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 0 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان