پێناس

ناوی یەکەم
Erwin
پاشناو
Blank
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-12-88
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Erwin Blank

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 15/10/17 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 5 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 EED ئێمەن 3 - 1 یۆنگ پی ئێس ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 EED ڤۆلێندام 3 - 4 تێلستار x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 EED ئۆس 0 - 3 یۆنگ ئایاکس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 0 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 EED والویجک 2 - 2 Utrecht II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 TWD ئێچ ئێچ سی 4 - 3 Kozakken Boys x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 ERE برێدا 2 - 2 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 EED کامبور 1 - 2 یۆنگ ئایاکس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE هێرنێڤین 0 - 2 ئێن ئی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL1 والویجک 1 - 5 ئێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 0 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED تێلستار 3 - 1 Utrecht II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EED فۆرتونا سیتارد 2 - 0 ئۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 EED ئۆس 2 - 0 یۆنگ پی ئێس ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 EED دێن بۆش 2 - 1 ئێم ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE هێرنێڤین 3 - 0 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 TWD کاتویجک 1 - 0 Koninklijke HFC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 1 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED ئالێمر ستی 3 - 0 دۆردرێخت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان