پێناس

ناوی یەکەم
Erwin
پاشناو
Blank
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-12-88
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Erwin Blank

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 PL1 ڕۆدا جەی سی 1 - 2 ئالێمر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 ERE دێن هاگ 2 - 5 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئوترێخت 1 - 0 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE فێینورد 3 - 1 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED دی گرافشاپ 1 - 0 تێلستار x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 TWD GVVV 1 - 1 لایندین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 EED دێن بۆش 2 - 5 یۆنگ ئایاکس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED ئالێمر ستی 2 - 1 Utrecht II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 EED ئێم ڤی ڤی 0 - 1 ئێمەن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 3 - 1 هێلمۆند سپۆرت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 2 - 1 ڤۆلێندام x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED دۆردرێخت 1 - 0 والویجک x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE ئایاکس 4 - 1 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 ERE ئوترێخت 3 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 ERE دێن هاگ 2 - 1 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 EED هێلمۆند سپۆرت 2 - 0 Utrecht II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 0 برێدا ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 EED ئۆس 5 - 1 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ئوترێخت 1 - 0 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 EED دێن بۆش 3 - 2 تێلستار x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێراکلێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 0 برێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 2 - 1 ئێمەن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان