پێناس

ناوی یەکەم
Neil
پاشناو
Davies
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Neil Davies

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 CHA بارنسلێی 2 - 2 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 2 - 2 سەندەرلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA میلواڵ 2 - 1 ڕیدین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 0 - 0 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 3 - 1 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 LET سویندۆن تاون 1 - 4 بارنێت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT ویکۆمب واندێرێرز 1 - 5 بریستۆڵ ڕۆڤەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 2 فوڵهام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC میدلێسبرۆ 3 - 0 سکونسرۆپ یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 0 برێنتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC بریستۆڵ ستی 5 - 0 پلیمۆس ئارگیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 1 هاڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LEO برادفۆرد ستی 0 - 1 میلواڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 CHA نیوکاسڵ یونایتد 3 - 0 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 CHA برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 1 بریستۆڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 0 بیرمینگهام ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 CHA برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 1 ویگان ئاتلەتیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 LET ویکۆمب واندێرێرز 0 - 1 مانسفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 CHA نۆرویچ ستی 7 - 1 ڕیدین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 LEO سۆسێند یونایتد 0 - 1 بۆڵتۆن واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 1 بیرمینگهام ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان