پێناس

ناوی یەکەم
Neil
پاشناو
Davies
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Neil Davies

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 LEO ڕۆسێرهام یونایتد E 2 - 1 E شرێوسبەری تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 2 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 CHA دێربی کاونتی 3 - 1 کاردیف ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA برێنتفۆرد 2 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA میدلێسبرۆ 2 - 1 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA فوڵهام 1 - 0 ڕیدین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA ڕیدین 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 0 ئیپسویچ تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 فوڵهام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 0 شێفیڵد یونایتد 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 0 نۆتینگام فۆرێست 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 CHA میدلێسبرۆ 3 - 0 لیدز یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/02/18 LEO ویمبلێدۆن 0 - 3 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 CHA ڕیدین 3 - 3 دێربی کاونتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 CHA شێفیڵد یونایتد 2 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 LET ویکۆمب واندێرێرز 3 - 2 سویندۆن تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA بارنسلێی 1 - 1 شێفیڵد وێنزدەی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 0 - 3 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 FAC مانچێستەر یونایتد 2 - 0 دێربی کاونتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL لێیستەر ستی 3 - 0 هەدەرفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 CHA کاردیف ستی 0 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 1 - 2 لیدز یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 2 برێنتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 2 کوینز پارک ڕێنجەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان