پێناس

ناوی یەکەم
Henry
پاشناو
Müller
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-10-88
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Henry Müller

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 09/05/18 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 2 - 0 Wacker Nordhausen x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L پرێوسێن مونستەر 3 - 0 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 5 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Altglienicke 5 - 2 نیوسترێلیتز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B ئێرزگێبریج 1 - 3 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 3 - 2 ئالێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 REG Wacker Nordhausen 1 - 1 Altglienicke x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 REG نیوسترێلیتز 0 - 3 بی ئێف سی داینامۆ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG بودیسا باوتزێن 0 - 0 هێرسا بێرلین II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2 - 1 فۆرتونا کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 3 - 2 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 REG نیوسترێلیتز 1 - 1 هێرسا بێرلین II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 2 ئونتەرهاچین x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 1 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 REG Viktoria Berlin 0 - 0 بی ئەی کەی ٠٧ x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 0 ماگدێبورگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 3 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 2.B سان پاولی 2 - 2 دویسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.B دینامۆ درێسدێن 4 - 0 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 3 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 5 - 3 فۆرتونا کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 0 - 0 Chemie Leipzig x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B نورنبێرگ 2 - 2 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان