پێناس

ناوی یەکەم
Henry
پاشناو
Müller
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-10-88
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Henry Müller

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 14/08/17 DFB بی ئێف سی داینامۆ 0 - 2 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 REG ئاوێرباخ 1 - 1 ئۆبێرلاوسیتز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 2 - 2 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B یونیۆن بەرلین 0 - 1 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 2.B بۆخوم 4 - 2 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 REG Viktoria Berlin 3 - 2 میوسیلویتز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 2.B ئێرزگێبریج 2 - 2 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 3.L پرێوسێن مونستەر 4 - 2 فۆرتونا کۆڵن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 3.L زویکاو 2 - 1 ئالێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 2 ئالێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/03/17 REG بی ئەی کەی ٠٧ 2 - 2 شۆنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 3.L یان ڕێجێنسبورگ 1 - 2 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.B نورنبێرگ 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 REG بابڵسبێرگ 2 - 0 Union Fürstenwalde x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 REG نیوسترێلیتز 0 - 0 بودیسا باوتزێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 2.B یونیۆن بەرلین 2 - 0 ١٨٦٠ میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 3.L فێردێر برێمن II 1 - 0 پادێربۆرن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 2.B نورنبێرگ 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/01/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 3 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/12/16 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 3 - 0 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 1 - 1 هاڵیشێر ئێف سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان