پێناس

ناوی یەکەم
Henry
پاشناو
Müller
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-10-88
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Henry Müller

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 2.B سان پاولی 2 - 2 دویسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.B دینامۆ درێسدێن 4 - 0 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 3 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 5 - 3 فۆرتونا کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 0 - 0 Chemie Leipzig x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B نورنبێرگ 2 - 2 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2 - 2 هێدینهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 2 - 0 مێپن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG بی ئێف سی داینامۆ 3 - 0 Chemie Leipzig x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B یونیۆن بەرلین 3 - 1 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 2.B دویسبورگ 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 3 فۆرتونا کۆڵن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 2.B سان پاولی 1 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 1 ئالێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 REG بودیسا باوتزێن 2 - 2 جێرمانیا هاڵبێرستادت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 1 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 3.L زویکاو 0 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/08/17 DFB بی ئێف سی داینامۆ 0 - 2 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 REG ئاوێرباخ 1 - 1 ئۆبێرلاوسیتز x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 2 - 2 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B یونیۆن بەرلین 0 - 1 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان