پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Bacher
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-02-91
تەمەن
26
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Michael Bacher

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 20/10/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 2 - 0 ئۆسنابروک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 REG مێمینگێن 2 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L ئالێن 0 - 1 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 1 کێمنیتزەر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 REG ئینگۆلستاد 0 - 1 ئیلەرتیسن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 REG مێمینگێن 0 - 2 Eichstätt x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 3.L مێپن 4 - 0 زویکاو x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Spfr. Dorfmerkingen 0 - 5 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 2.B هێدینهایم 2 - 1 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 AUD لیڤەرپوڵ P 1 - 1 P ئاتلەتیکۆ مەدرید ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 REG Pipinsried 0 - 2 شڤاینفورت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/06/17 PL4 گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ئیلەرتیسن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 3 دویسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 3.L فرانکفورت 1 - 2 ماینز ٠٥ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 0 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 REG ١٨٦٠ میونشن II 2 - 2 ئیلەرتیسن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 3.L ئالێن 3 - 0 فۆرتونا کۆڵن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 مێمینگێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 3.L ماینز ٠٥ II 0 - 3 هۆڵستاین کیێل x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 0 ئۆسنابروک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان