پێناس

ناوی یەکەم
Marcos Daniel
پاشناو
Saenén Álvarez
وڵات
ئیسپانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
Marcos Daniel Saenén Álvarez

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/01/18 SED ڕێوس دێپۆرتیو 0 - 1 لوگۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 SED تێنریفی 1 - 1 کادیز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 SED ئالباسێتی 2 - 1 ڕیاڵ ڤالادۆلاید 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 SED هێسکوا 3 - 1 کۆردۆبا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 SED ڕایۆ ڤایۆکانۆ 1 - 0 بارسێلۆنا II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 SED نومانسیا 1 - 0 ئالکۆرکۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 0 - 0 کولچوراڵی لیۆنێسا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SED گرانادا 2 - 0 ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 SED ئاڵمێریا 0 - 3 هێسکوا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CDR کادیز 1 - 0 ئۆساسونا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 SED لوگۆ 2 - 1 ڕیاڵ زاراگۆزا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 SED Lorca 0 - 0 ڕایۆ ڤایۆکانۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 SED بارسێلۆنا II 0 - 3 تێنریفی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/06/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 2 تێنریفی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 SED ڕیاڵ ڤالادۆلاید 1 - 0 گێتافی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SED کۆردۆبا 1 - 0 ڕێوس دێپۆرتیو 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 SED کادیز 0 - 0 گیمناستیگ تاراگۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 SED نومانسیا 1 - 1 تێنریفی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 SED ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ 2 - 0 یو سی ئەی ئێمە مورسیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 SED لوگۆ 2 - 1 میراندێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 2 - 1 کۆردۆبا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 SED هێسکوا 2 - 1 سێڤییا II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 SED ئالکۆرکۆن 2 - 3 نومانسیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/01/17 SED یو سی ئەی ئێمە مورسیا 1 - 0 ڕیاڵ زاراگۆزا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/01/17 SED گێتافی 1 - 1 مایۆرکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان