پێناس

ناوی یەکەم
Eduardo
پاشناو
Suero Rodríguez
وڵات
ئیسپانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
Eduardo Suero Rodríguez

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 01/06/18 SED Lorca 2 - 1 سێڤییا II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 SED ڕێوس دێپۆرتیو 1 - 2 کۆردۆبا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 SED لوگۆ 0 - 2 هێسکوا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SED Lorca 1 - 0 گیمناستیگ تاراگۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 SED کۆردۆبا 3 - 0 سێڤییا II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SED گرانادا 1 - 1 ئۆساسونا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 SED ئالباسێتی 0 - 0 کولچوراڵی لیۆنێسا 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SED ئۆساسونا 1 - 0 کادیز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 0 - 2 ڕیاڵ زاراگۆزا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 SED بارسێلۆنا II 3 - 0 گرانادا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SED هێسکوا 3 - 0 لوگۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 SED گرانادا 3 - 2 ئاڵمێریا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 SED نومانسیا 1 - 2 گیمناستیگ تاراگۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SED Lorca 1 - 0 کۆردۆبا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/10/17 SED ئۆساسونا 1 - 0 ئالباسێتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 SED ئالکۆرکۆن 1 - 2 گرانادا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SED کولچوراڵی لیۆنێسا 3 - 2 هێسکوا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 CDR گیمناستیگ تاراگۆنا P 1 - 1 P لوگۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 SED ڕیاڵ ڤالادۆلاید 2 - 0 تێنریفی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 SED لوگۆ 0 - 0 ڕێوس دێپۆرتیو 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 SEB Somozas 0 - 3 ڕیاڵ ڤایادۆلید II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 SEB Leioa 1 - 3 ئاتلەتیک بلباو II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 SEB ئەراندینا 0 - 0 گویخویلۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 SEB ڕیاڵ یونیۆن 1 - 0 تۆلێدۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 SEB CD Palencia 1 - 0 ڕیاڵ ڤایادۆلید II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان