پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Hyde
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Robert Hyde

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 هاڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 1 دێربی کاونتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 3 - 0 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA میلواڵ 2 - 0 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 LET لوتۆن تاون 2 - 1 مانسفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CHA کاردیف ستی 3 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 میدلێسبرۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA ڕیدین 2 - 2 لیدز یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 1 دێربی کاونتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LET فۆرێست گرین ڕۆڤەرز 2 - 0 کراولێی تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 CHA میلواڵ 2 - 1 شێفیڵد وێنزدەی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 CHA فوڵهام 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA ڕیدین 0 - 1 برێنتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 LEO میڵتۆن کێینێس دۆنز 0 - 0 ویمبلێدۆن 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC ئیپسویچ تاون 0 - 1 شێفیڵد یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 LEO ئۆکسفۆرد یونایتد 3 - 1 میڵتۆن کێینێس دۆنز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 0 - 1 پۆرتسمۆس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LET مانسفیڵد تاون 2 - 2 چێستەرفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA فوڵهام 0 - 2 بریستۆڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 3 - 1 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA میلواڵ 2 - 0 بیرمینگهام ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 3 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 4 شێفیڵد یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان