پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Hyde
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Robert Hyde

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA فوڵهام 0 - 2 بریستۆڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 3 - 1 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA میلواڵ 2 - 0 بیرمینگهام ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 3 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 4 شێفیڵد یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA بارنسلێی 0 - 3 ئاستۆن ڤیلا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 CHA فوڵهام 2 - 1 هاڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LEO نۆرسامپتۆن تاون 1 - 4 پێتربۆرۆ یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 0 بارنێت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 LET کراولێی تاون 0 - 1 کامبریج یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA ڕیدین 1 - 1 فوڵهام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 CHA ویگان ئاتلەتیک 1 - 1 لیدز یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 LEO میلواڵ 0 - 0 سکونسرۆپ یونایتد 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 CHA بریستۆڵ ستی 3 - 2 بارنسلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 2 شێفیڵد وێنزدەی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 فوڵهام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 2 دێربی کاونتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 CHA ئیپسویچ تاون 3 - 0 ویگان ئاتلەتیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 CHA برێنتفۆرد 2 - 0 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 LEO ویمبلێدۆن 3 - 1 ڕۆچدەیڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 LEO ئۆکسفۆرد یونایتد 2 - 1 سکونسرۆپ یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 1 - 1 برادفۆرد ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 CHA نۆرویچ ستی 2 - 2 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان