پێناس

ناوی یەکەم
Cristian
پاشناو
Dobre
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-04-79
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Cristian Dobre

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 ERE ڤیتێسی 2 - 1 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئایندهۆڤن 0 - 0 گرۆنینگێن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EED دۆردرێخت 3 - 3 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 ERE ویلیام II 1 - 5 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE دێن هاگ 2 - 1 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 3 - 2 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE هێراکلێس 1 - 2 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 EED ئێن ئی سی 1 - 1 دی گرافشاپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE ئالکمار 3 - 2 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED هێلمۆند سپۆرت 3 - 1 دێن بۆش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 EED کامبور 2 - 1 ئالێمر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 ERE هێرنێڤین 0 - 1 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 ERE توێنتی 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 ERE هێراکلێس 1 - 0 ویلیام II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 ERE ڤیتێسی 2 - 0 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE برێدا 0 - 1 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 KNB فێینورد 3 - 1 هێراکلێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/12/17 EED هێلمۆند سپۆرت 0 - 0 ئێف سی ئایندهۆڤن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 ERE ویلیام II 2 - 3 پی ئی سی زڤولێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئایاکس 5 - 1 ڕۆدا جەی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 0 - 3 دۆردرێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 0 برێدا 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان