پێناس

ناوی یەکەم
Cristian
پاشناو
Dobre
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-04-79
تەمەن
38
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Cristian Dobre

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 18/08/17 EED ئێم ڤی ڤی 4 - 3 گەو ئەهێد ئیگڵز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 4 - 2 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 ERE ڤیتێسی 4 - 1 برێدا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 PL1 ڕۆدا جەی سی 1 - 1 هێلمۆند سپۆرت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 1 پی ئی سی زڤولێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ئێکسێلسیۆر 3 - 0 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 0 - 0 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE توێنتی 3 - 0 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 EED برێدا 0 - 2 کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 ERE هێراکلێس 0 - 1 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED ئۆس 2 - 7 کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 EED ڤی ڤی ڤی 4 - 1 فۆرتونا سیتارد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 ERE ئالکمار 1 - 1 پی ئی سی زڤولێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 2 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 EED ئێمەن 2 - 0 دی گرافشاپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 ERE توێنتی 0 - 2 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/01/17 EED ئێم ڤی ڤی 1 - 1 برێدا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 ERE ئێن ئی سی 2 - 0 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 ERE فێینورد 3 - 1 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 EED ئێمەن 1 - 2 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 EED فۆرتونا سیتارد 1 - 1 ئێف سی ئایندهۆڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان