پێناس

ناوی یەکەم
Johan
پاشناو
Hubers
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-05-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Johan Hubers

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 06/10/17 EED یۆنگ ئایاکس 2 - 1 Utrecht II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 EED ئێن ئی سی 4 - 1 ئێم ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 0 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 KNB ئۆس 0 - 2 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 2 ئالکمار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 EED کامبور 2 - 2 Utrecht II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 EED والویجک 0 - 0 دی گرافشاپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 EED ئێن ئی سی 3 - 1 ئالێمر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 ERE ڤیتێسی 4 - 1 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 PL1 ئالێمر ستی 0 - 2 هێلمۆند سپۆرت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL1 والویجک 1 - 5 ئێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EED دێن بۆش 1 - 0 دۆردرێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE ئالکمار 2 - 1 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EED ڤۆلێندام 1 - 2 ئاکیلێس ٢٩ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 EED والویجک 1 - 2 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 ERE ڤیتێسی 4 - 2 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 3 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 EED ئالێمر ستی 2 - 0 تێلستار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 3 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED یۆنگ ئایاکس 1 - 1 ڤۆلێندام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 EED کامبور 0 - 1 دێن بۆش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 EED دی گرافشاپ 2 - 1 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 ERE ئێن ئی سی 0 - 1 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان