پێناس

ناوی یەکەم
Johan
پاشناو
Hubers
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-05-83
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Johan Hubers

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE توێنتی 1 - 1 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EED یۆنگ ئایاکس 2 - 1 ئێم ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED دی گرافشاپ 1 - 0 تێلستار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE ڤیتێسی 7 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 6 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED دێن بۆش 1 - 2 کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 EED ئالێمر ستی 1 - 4 فۆرتونا سیتارد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 EED دی گرافشاپ 2 - 4 یۆنگ ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED ڤۆلێندام 2 - 2 ئێم ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 EED تێلستار 2 - 3 هێلمۆند سپۆرت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 EED والویجک 0 - 2 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 0 - 1 دۆردرێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 1 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE دێن هاگ 1 - 0 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 EED ئێمەن 1 - 0 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ویلیام II 0 - 2 ئالکمار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 EED دۆردرێخت 3 - 0 فۆرتونا سیتارد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 EED کامبور 3 - 2 دی گرافشاپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE ڤی ڤی ڤی 3 - 1 هێراکلێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 ERE ویلیام II 2 - 3 پی ئی سی زڤولێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE توێنتی 2 - 3 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 EED ئێن ئی سی 6 - 0 دۆردرێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 EED دی گرافشاپ 4 - 0 ئێف سی ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 EED ئێن ئی سی 3 - 1 کامبور 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان