پێناس

ناوی یەکەم
Andraž
پاشناو
Kovačič
وڵات
سلۆڤێنیا
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
Andraž Kovačič

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 07/12/18 1.S ڕودار 1 - 3 ماریبۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 1.S Mura 0 - 1 سێلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 UEL زینیت 1 - 0 کۆبێنهاڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 NAT هەنگاری 2 - 0 فینلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 FRI کۆماری ئێرلاند 0 - 0 ئیرلاندی باکور 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 1.S ماریبۆر 4 - 1 تریگلاڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP ئالومینیج 0 - 0 Krško 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UCL ئایندهۆڤن 2 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 1.S گۆریسا 0 - 3 ماریبۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 NAT سلۆڤاکیا 1 - 2 کۆماری چیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 1.S ماریبۆر 2 - 1 ئالومینیج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UCL مانچێستەر یونایتد 0 - 0 ڤالێنسیا 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 1.S گۆریسا 1 - 0 Krško 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 1.S ئالومینیج 0 - 0 گۆریسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 CUP Mura 1 - 0 ڕودار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/09/18 NAT سکۆتلاند 2 - 0 ئەلبانیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 2.S NŠ Drava 2 - 1 Krka 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 1.S ماریبۆر 1 - 1 سێلێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 3 - 1 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 UCL فەنارباخچە 1 - 1 بەنفیکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 1.S Krško 1 - 1 سێلێی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 1.S سێلێی 2 - 2 گۆریسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 1.S ڕودار 0 - 5 ماریبۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 1.S Krško 0 - 1 سێلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/05/18 1.S سێلێی 0 - 4 ماریبۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان