پێناس

ناوی یەکەم
Andraž
پاشناو
Kovačič
وڵات
سلۆڤێنیا
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
Andraž Kovačič

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 28/05/19 UWC Saudi Arabia U20 3 - 4 Mali U20 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/05/19 UWC یابانی ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 1 ئیکوادۆر - خوار ٢٠ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/05/19 1.S ڕودار 3 - 0 ئالومینیج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 1.S گۆریسا 1 - 3 ماریبۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 1.S ڕودار 1 - 2 دۆمزەیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 1.S سێلێی 0 - 2 Mura 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/04/19 CUP ماریبۆر 1 - 0 Mura 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 1.S دۆمزەیل 1 - 3 ئۆڵیمپیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/03/19 ECQ کازاخستنا 0 - 4 ڕوسیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 1.S سێلێی 4 - 0 تریگلاڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 2.S بردا 1 - 1 Nafta 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/03/19 UEL چێڵسی 3 - 0 دینامۆ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 1.S ماریبۆر 1 - 1 Mura 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/02/19 UEL لازیۆ 0 - 1 سێڤییا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 1.S ڕودار 1 - 3 ماریبۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 1.S Mura 0 - 1 سێلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 UEL زینیت 1 - 0 کۆبێنهاڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 NAT هەنگاری 2 - 0 فینلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 FRI کۆماری ئێرلاند 0 - 0 ئیرلاندی باکور 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 1.S ماریبۆر 4 - 1 تریگلاڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP ئالومینیج 0 - 0 Krško 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UCL ئایندهۆڤن 2 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 1.S گۆریسا 0 - 3 ماریبۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 NAT سلۆڤاکیا 1 - 2 کۆماری چیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 1.S ماریبۆر 2 - 1 ئالومینیج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان