پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Sibiga
وڵات
ئەمریکا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
Robert Sibiga

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 17/12/18 PRL ئوحود 1 - 3 قادسییە ئەل خوبار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 PRL هیلال 1 - 2 حەزم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 PRL Al Batin 1 - 3 ئیتیحاد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 0 - 0 سپۆرتین کانساس ستی x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 MLS سیاتێل ساوندێرس P 3 - 2 P پۆڵاتلاند تیمبێرس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 MLS New York City 3 - 1 فێلادێلفیا یونیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS دالاس 0 - 3 سپۆرتین کانساس ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 MLS نیو ئینگلاند 2 - 0 ئۆرلاندۆ سیتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 MLS ڕیاڵ ساڵت لەیک 1 - 4 پۆڵاتلاند تیمبێرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 MLS نیویۆرک رب. 2 - 0 Atlanta United x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 MLS New York City 2 - 0 شیگاکۆ فایەر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 MLS Los Angeles FC 2 - 0 ئێرسکواکس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS وایتکاپس 1 - 2 سیاتێل ساوندێرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 MLS نیویۆرک رب. 1 - 0 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 2 - 0 Minnesota United x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS هۆوستن داینامۆ 1 - 2 ڕیاڵ ساڵت لەیک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 MLS دی سی یونایتد 4 - 1 پۆڵاتلاند تیمبێرس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 MLS شیگاکۆ فایەر 0 - 1 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 ICC ڕیاڵ مەدرید 3 - 1 یوڤێنتوس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 ALS MLS All-Stars P 1 - 1 P یوڤێنتوس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS دی سی یونایتد 2 - 1 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 0 - 2 New York City x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/07/18 MLS Minnesota United 5 - 1 Los Angeles FC ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS نیو ئینگلاند 2 - 3 لۆس ئانجێلێس گالاکسی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان