پێناس

ناوی یەکەم
Ashkan
پاشناو
Khorshidi
وڵات
ئێران
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
Ashkan Khorshidi

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 22/04/18 PPR ئیستیقلال 3 - 2 پەیکان x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PPR Sepidrood Rasht 1 - 0 تراکتۆر تابریز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 PPR پێرسێپۆلیس 1 - 2 سەیپا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 PPR نەفت تەهران 1 - 1 سەنعات نەفت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 PPR سەیپا 4 - 2 زوب ئاهان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 PPR Padideh Khorasan 0 - 0 ئیستیقلال x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 PPR سێپەهام 1 - 2 زوب ئاهان x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PPR Pars Jam Bushehr 0 - 1 پێرسێپۆلیس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PPR نەفت تەهران 0 - 1 سەیپا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PPR Padideh Khorasan 2 - 2 زوب ئاهان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 PPR Machine Sazi 1 - 2 تراکتۆر تابریز x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 PPR سێپەهام 2 - 2 پێرسێپۆلیس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 PPR Pars Jam Bushehr 2 - 0 ئیستیقلال x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 PPR سەیپا 0 - 2 تراکتۆر تابریز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 PPR سابا قوم 1 - 2 Esteghlal Khuzestan x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 PPR پەیکان 2 - 0 سەیپا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/04/17 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 0 ئیستیقلال x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 PPR فولاد 1 - 1 سێپەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/03/17 PPR Machine Sazi Tabriz 1 - 0 سەنعات نەفت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 PPR Siah Jamegan 1 - 2 تراکتۆر تابریز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/02/17 PPR زوب ئاهان 0 - 1 سابا قوم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 3 ئیستیقلال x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/01/17 PPR زوب ئاهان 1 - 0 Siah Jamegan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/12/16 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 2 سێپەهام x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان