پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Schütz
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Schütz

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 1 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 3 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 1 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 نورنبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 3.L مێپن 2 - 2 هاڵیشێر ئێف سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 3 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG Röchling Völklingen 0 - 1 ئێلڤێرسبێرگ x5 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 1 - 3 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 REG حەسەن کاسێل 2 - 0 یولم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L زویکاو 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 REG شتوتگارتەر کیکەرز 2 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 3.L فێردێر برێمن II 1 - 3 ماگدێبورگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 2.B دویسبورگ 2 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 هۆڵستاین کیێل 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/01/18 2.B نورنبێرگ 2 - 2 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 0 زویکاو x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 0 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B دویسبورگ 3 - 0 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L زویکاو 1 - 3 ئونتەرهاچین x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG کۆبلێنز 2 - 2 یولم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 2 ساربورکێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 DFB یان ڕێجێنسبورگ 2 - 5 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان