پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Schütz
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Schütz

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 REG فرانکفورت 0 - 0 TSV Steinbach x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 0 ئالێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 3.L کێمنیتزەر 1 - 2 فۆرتونا کۆڵن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 4 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 5 شتوتگارت II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 2.B بۆخوم 3 - 2 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 2 ئونتەرهاچین x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ساربورکێن E 1 - 2 E یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 5 - 3 Röchling Völklingen x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 0 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 فێردێر برێمن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 0 هانسا ڕۆستۆک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 6 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 0 هۆڤێنهایم II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/05/17 U-B Bayern München U19 1 - 3 Schalke 04 U19 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 2 - 0 TSV Steinbach x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 2.B نورنبێرگ 2 - 3 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ساندهاوسێن 4 - 0 کارڵسروهەر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG نۆتینگێن 1 - 3 ئینتراخست تریێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 REG حەسەن کاسێل 1 - 2 کۆبلێنز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 1 هۆڵستاین کیێل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 0 بۆخوم 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان