پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Schütz
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Schütz

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB ساربورکێن E 1 - 2 E یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 5 - 3 Röchling Völklingen x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 0 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 فێردێر برێمن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 0 هانسا ڕۆستۆک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 6 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 0 هۆڤێنهایم II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/05/17 U-B Bayern München U19 1 - 3 Schalke 04 U19 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 2 - 0 TSV Steinbach x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 2.B نورنبێرگ 2 - 3 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ساندهاوسێن 4 - 0 کارڵسروهەر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG نۆتینگێن 1 - 3 ئینتراخست تریێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 REG حەسەن کاسێل 1 - 2 کۆبلێنز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 1 هۆڵستاین کیێل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 0 بۆخوم 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 3.L زویکاو 2 - 0 هاڵیشێر ئێف سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L پرێوسێن مونستەر 2 - 1 فرانکفورت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 REG یولم 2 - 1 ئێلڤێرسبێرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 2 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 2.B نورنبێرگ 0 - 1 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 REG ساربورکێن 0 - 2 هۆڤێنهایم II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 3 - 0 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان