پێناس

ناوی یەکەم
Dmytro
پاشناو
Kryvushkin
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-06-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
Dmytro Kryvushkin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/06/18 DRL Dnipro-1 0 - 1 Ahrobiznes Volochysk x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 DRL Metalist 1925 Kharkiv 4 - 0 Mykolaiv II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 PEL Poltava 1 - 1 Kolos Kovalivka ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 PEL Poltava 1 - 0 ڤۆلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 PEL Inhulets' 1 - 0 Rukh Vynnyky x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PEL Helios 1 - 2 Kolos Kovalivka ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PEL Sumy 0 - 2 Desna x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 PEL Helios 0 - 2 Inhulets' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PEL Obolon'-Brovar 0 - 1 ڤۆلین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PEL Helios 1 - 0 Obolon'-Brovar ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 0 - 1 Hirnyk-Sport x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 PEL Zhemchuzhyna Odesa 0 - 1 Rukh Vynnyky x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PEL Helios 1 - 3 Cherkaskyi Dnipro ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 PEL Kremin' 0 - 1 Kolos Kovalivka x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 PEL Helios 3 - 0 Zhemchuzhyna Odesa ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 PEL نافتۆڤیک ئوکرنافتا 1 - 2 Kremin' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 PEL Helios 2 - 1 Balkany Zorya ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 PEL Sumy 2 - 3 Zhemchuzhyna Odesa x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 0 Cherkaskyi Dnipro x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PEL Helios 2 - 0 ڤۆلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP Avanhard 0 - 2 ڤۆرسکلا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 PEL Rukh Vynnyky 1 - 0 Obolon'-Brovar x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 PEL Zhemchuzhyna Odesa 1 - 0 Kolos Kovalivka x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/09/17 PEL Helios 3 - 1 Mykolaiv ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/08/17 PEL Sumy 0 - 4 Poltava x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان