پێناس

ناوی یەکەم
Dmytro
پاشناو
Kryvushkin
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-06-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
Dmytro Kryvushkin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 12/12/18 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Olympique Lyonnais U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL کارپاتی 0 - 4 دینامۆ کیێڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PRL Desna 0 - 2 زۆریا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL دینامۆ کیێڤ 4 - 0 لیچیڤێتس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP Kalush 0 - 3 Dnipro-1 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 5 کارپاتی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 PEL Sumy 0 - 6 Kolos Kovalivka x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 1 کارپاتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 CUP Sumy 0 - 3 کارپاتی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL شاختار دۆنێستک 3 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 PEL Avanhard 1 - 2 Dnipro-1 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 PRL شاختار دۆنێستک 2 - 0 لیچیڤێتس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 PRL ئۆلیکساندریا 1 - 0 ئاڕسیناڵ کیێڤ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 PEL Kobra CANC Mykolaiv ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 DRL Dnipro-1 0 - 1 Ahrobiznes Volochysk x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 DRL Metalist 1925 Kharkiv 4 - 0 Mykolaiv II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 PEL Poltava 1 - 1 Kolos Kovalivka ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 PEL Poltava 1 - 0 ڤۆلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 PEL Inhulets' 1 - 0 Rukh Vynnyky x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PEL Kobra 1 - 2 Kolos Kovalivka ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PEL Sumy 0 - 2 Desna x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 PEL Kobra 0 - 2 Inhulets' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PEL Obolon'-Brovar 0 - 1 ڤۆلین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PEL Kobra 1 - 0 Obolon'-Brovar ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 0 - 1 Hirnyk-Sport x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان