پێناس

ناوی یەکەم
Laurens
پاشناو
Gerrets
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-06-88
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Laurens Gerrets

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 20/10/17 EED Utrecht II 2 - 1 ئێم ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 EED AZ II 1 - 3 هێلمۆند سپۆرت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE ویلیام II 3 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 FDB ئێس ڤی ڕۆسێلار 2 - 0 لیێرس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE برێدا 0 - 1 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 EED فۆرتونا سیتارد 5 - 1 AZ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 KNB GVVV 1 - 0 دۆردرێخت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 4 یۆنگ ئایاکس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 3 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 EED والویجک 0 - 0 دی گرافشاپ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 TWD Sparta Rotterdam II 0 - 1 ئێکسسێلسیۆر ماسلویس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 EED Utrecht II 0 - 3 ئۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ئالکمار 2 - 3 ئوترێخت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL1 هێلمۆند سپۆرت 4 - 2 ئالێمر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EED تێلستار 1 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 TWD کاتویجک 2 - 3 UNA x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 ERE هێرنێڤین 1 - 0 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EED فۆرتونا سیتارد 2 - 0 ئۆس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 1 سپارتا ڕۆتێردام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 2 - 0 ڤۆلێندام x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE ئالکمار 0 - 0 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 3 - 1 هێراکلێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 3 - 3 ئالێمر ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 TWD Vitesse II 3 - 1 TEC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان