پێناس

ناوی یەکەم
Laurens
پاشناو
Gerrets
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-06-88
تەمەن
30
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Laurens Gerrets

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE ئالکمار 6 - 0 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED ڤۆلێندام 1 - 2 یۆنگ ئایاکس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE برێدا 1 - 2 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED AZ II 3 - 1 ئێم ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED ئۆس 3 - 1 والویجک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 EED ئێن ئی سی 3 - 0 تێلستار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE هێراکلێس 1 - 2 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 TWD GVVV 2 - 1 Kozakken Boys x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 EED دۆردرێخت 1 - 2 گەو ئەهێد ئیگڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 1 - 1 کامبور x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 EED Utrecht II 1 - 1 دێن بۆش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 FDB سێرکڵ بروگی 1 - 1 وێستێرلۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 TWD لیس 0 - 1 VVSB بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 EED AZ II 2 - 0 فۆرتونا سیتارد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 1 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE توێنتی 0 - 4 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 1 - 0 ئێم ڤی ڤی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE هێراکلێس 1 - 1 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE برێدا 0 - 1 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 EED والویجک 1 - 0 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 ERE دێن هاگ 4 - 0 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان