پێناس

ناوی یەکەم
Thorsten
پاشناو
Braun
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Thorsten Braun

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/10/18 REG یولم 2 - 1 فرانکفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 2 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG TSV Steinbach 1 - 3 ڤاڵدهۆف مانهایم x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L مێپن 1 - 3 هانسا ڕۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 1 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/08/18 REG ۆرماتیا ۆڕمس 1 - 0 یولم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG شتوتگارت II 0 - 2 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 3 - 3 ئینتراخت براونشڤایگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG بالینگن 2 - 0 ماینز ٠٥ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG فڕایبۆڕگ II 0 - 2 ۆرماتیا ۆڕمس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 3.L مێپن 2 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG حەسەن کاسێل 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 3.L ئونتەرهاچین 3 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 1 - 2 کۆبلێنز x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 0 Schott Mainz x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 3.L فێردێر برێمن II 1 - 3 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 0 زویکاو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 1 - 0 حەسەن کاسێل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L زویکاو 1 - 3 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 3.L کارڵسروهەر 1 - 0 ماگدێبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 0 - 2 TSV Steinbach x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 1 - 4 هۆڤێنهایم II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 0 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان