پێناس

ناوی یەکەم
Stephen
پاشناو
Atoche
وڵات
پیرۆ
وڵاتی لە دایکبوون
پیرۆ
Stephen Atoche

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 14/08/18 PRD سپۆرتین کریستاڵ 0 - 0 سپۆڕت هوانکایۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRD Comerciantes Unidos 2 - 2 مێلگار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/08/18 PRD یونیڤێرسیتاریۆ 2 - 1 Sport Boys 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 PRD سپۆرتین کریستاڵ 2 - 0 مێلگار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/06/18 SED Deportivo Coopsol 3 - 3 Los Caimanes 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 PRD Deportivo Municipal 3 - 0 یونیۆن کۆمێرسیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/06/18 PRD UTC Cajamarca 2 - 0 سپۆڕت هوانکایۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/05/18 PRD ئینتی گاس 3 - 0 Comerciantes Unidos 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 COS بۆتافۆگۆ 1 - 1 ئاوداکس ئیتالیانۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 PRD Sport Boys 0 - 2 Deportivo Municipal 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 COL دیپۆرتیڤۆ لارا 2 - 1 میۆناریۆس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 PRD Real Garcilaso 0 - 3 سپۆڕت هوانکایۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 COS ڕۆزاریۆ سێنتراڵ 0 - 0 ساو پاولۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 PRD یونیڤێرسیتاریۆ 2 - 2 یونیڤێرسیداد سان م… 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRD یونیڤێرسیداد سان م… 1 - 1 Comerciantes Unidos 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 PRD سپۆرتین کریستاڵ 2 - 2 UTC Cajamarca 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRD Academia Cantolao 1 - 0 یونیۆن کۆمێرسیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 PRD Sport Rosario 1 - 1 ئالیانزا لیما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 PRD Comerciantes Unidos 0 - 2 یونیڤێرسیتاریۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 CLU São Paulo U20 6 - 1 Atlético Venezuela U20 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 PRD مێلگار 4 - 0 سپۆڕت هوانکایۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 PRD Comerciantes Unidos 2 - 3 Real Garcilaso 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 PRD یونیڤێرسیتاریۆ 2 - 1 Sport Rosario 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 PRD ئالیانزا لیما 1 - 0 یونیۆن کۆمێرسیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 PRD یونیڤێرسیتاریۆ 2 - 0 سپۆڕت هوانکایۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان